Online Destek
İnsan Kaynakları
ÇağaN Dizayn A.Ş.

Cagan Dizayn Kurumsal ve Grafik ve Tasarım Hizmetleri

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

542 294 1234

E-Posta

info@cagandizayn.com.tr

Adres

Merkez / ADANA

Karton Koli ve Bardaklar

Ürün Açıklaması

Karton kutular nedir?

Karton kutuların, eşyaların paketlenmesi, depolanması ve nakliyesi için mükemmel bir seçim olduğu ortaya çıktı. Geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir olduğu için en iyi malzemelerden biridir. Markalar, ürünlerle ilgili önemli detayların basılması için dijital ve ofset baskının kullanıldığını bilmekten mutluluk duyar.

Markalar, ambalaj tasarımının müşterinin hayatındaki etkisinin farkındadır. Ambalaj tasarımı iyi ise satışları da anında artırabilir. Özel baskılı karton kutu, satışları artırmada ve müşterileri etkilemede önemli bir rol oynayacaktır.

En iyi yanı, kartonun farklı türdeki ürünleri koruyabilmesi ve teşhiri çok çekici hale getirebilmesidir. Kırılgan ürünlerin nakliyesi söz konusu olduğunda, karton kutu bir kez daha mükemmel bir çözümdür. Bu kutular ürünlerin ebat ve ölçülerine göre imal edilebilmektedir. İşte karton kutuların yedi büyüleyici kutu tasarımı.

Basit ve anlaşılır ambalaj tasarımı

Ambalaj tasarımı kolay ve anlaşılır olmalıdır. Logolu özel kutular, ücretsiz bir pazarlama aracı olarak işlev görecek ve satışları daha önce hiç olmadığı kadar artıracaktır. Bu kutular, ürünün ne hakkında olduğunu veya neden onu satın almaları gerektiğini gösterdiğinde, müşteriler etkilenecektir. Bu kutular, marka ve ayrıca ürünler hakkında önemli bilgiler içermelidir. Birçok kullanıcı, rahat hissetmek için kullanım ve içerik hakkında bilgi sahibi olmak isteyecektir. Genel ambalaj açık ve basit olduğunda, birçok yeni müşteriyi de çekebilir. Kolay bir ambalaj tasarımına sahip olmak özellikle kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinde önemlidir. Gıda söz konusu olduğunda bile müşteriler çoğunlukla bilinçlidir ve ne tükettiklerini bilmek isterler.

İş perspektifi: Pazarlama için baskılı karton kutular

Hiç şüphe yok ki özel baskılı bir karton kutu, markalaşma amaçlarına yardımcı olacaktır. Baskı dostu oldukları için bu kutuyu kullanmanın başka pek çok avantajı vardır. Ürünle ilgili tüm önemli detayların basılması son derece işlevsel olacaktır. Tüm markalar bu kutuları istedikleri bilgilerle etkili bir şekilde tasarlamakta özgürdür. Logolu özel kutular, promosyonlarda, reklamlarda ve ürünle ilgili grafiklerde büyük rol oynar. Bu kutular, çeşitli ürünlere sığacak kadar esnek ve çok yönlüdür. Satışları yeni bir düzeye taşıyacak ürün fotoğraflarını da kutunun üst kısmına bastırabilirsiniz.

Çekici logo ve renk şemaları

Bana yakın satılık karton kutu seçerken uygun ambalaj firmalarını aramanız gerekir . Müşterilerin dikkatini anında çekmenin ve marka itibarını artırmanın en iyi yollarından biridir. Logonun sadece şekli ve boyutu değil yerleşimi de önemlidir. Ürün ve ambalaj renkleri sizi rakiplerinizden ayıracaktır. Hiç şüphe yok ki alıcılar için gizli bir mesaj görevi görebilir. Tüm parlak renkleri kullanmak iyi bir fikir olmayabilir çünkü çok canlı ambalajlar onları etkilemeyecektir. Minimalist bir ambalaj tasarımına yönelmek, markanın lehine dönebilir.

İlginç gerçekler

Perakende satış yapıyorsanız küçük karton kutular kullanmak iyi bir fikir olacaktır. Kolayca benzersiz ve ayırt edici bir raf etkisi verebilir. Ürününüz kalabalığın arasından sıyrıldığında çok sayıda müşteri çekecektir. Bir perakende mağazasında aynı ürünleri satan o kadar çok marka var ki, ürünlerinizi farklı kılmanız gerekiyor. Pazardaki satışları artırmanın tek yolu, kutularınızı verimli bir şekilde tasarlamaktır. Ürünlerinizi uzak yerlere satıyorsanız, nakliye işleminizi kolaylaştıracaktır. Logolu Özel kutular çok yönlüdür ve tüm markalar için ücretsiz bir pazarlama aracı görevi görür.

Logo
Amerikan Servis
Yayın Tarihi
  • 06 Şubat 2023, 17:53
Yayın Ekibi
Karton Koli ve Bardaklar
Tasarım Kategori
Tamamlanan projeler