Online Destek
İnsan Kaynakları
ÇağaN Dizayn A.Ş.

Cagan Dizayn Kurumsal ve Grafik ve Tasarım Hizmetleri

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

542 294 1234

E-Posta

info@cagandizayn.com.tr

Adres

Merkez / ADANA

Amerikan Servis

Ürün Açıklaması

Yemek yediğiniz alanı dekore etmenin pek çok yolu vardır ve servis altlıkları kullanmak bunu yapmanın kolay bir yoludur.

Servis altlıkları çok fazla yer kaplamaz, bu nedenle odanızda olabilecek diğer dekorasyonların önüne geçmezler. Ayrıca yerden tasarruf ettikleri için minimalist bir tarza da uygundurlar. El yapımı paspaslar için giderseniz, standart ve geleneksel bir şey yerine çok daha farklı bir görünüme sahip olanları kolayca bulabilirsiniz. Bu şekilde, mutfağınıza veya yemek odanıza çok ihtiyaç duyulan bir atmosfer katarken kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz .

Düşünmeniz gereken tek şey, hangi yöne gitmek istediğinizdir.

Özel dekorunuza uyan bir şey ister misiniz? Eğer öyleyse, günlük kullanıma uygun servis altlıkları bulmakta fayda var. Bu şekilde, yemek zamanı geldiğinde onları çekip çıkarmak yerine, her zaman masaya koymak için yersiz görünmeyecekler. Yoksa akşam yemeği partinizin daha fazla öne çıkmasına yardımcı olacak bir şey mi istiyorsunuz? Bu durumlar için de uygun olan bayram ve tatile özgü servis altlıkları vardır. Her iki senaryoda da iyi çalışacak bazı paspaslar bile var.

Karton Koli ve Bardaklar
Islak Mendil
Yayın Tarihi
  • 06 Şubat 2023, 17:56
Yayın Ekibi
Amerikan Servis
Tasarım Kategori
Tamamlanan projeler