Online Destek
İnsan Kaynakları
ÇağaN Dizayn A.Ş.

Cagan Dizayn Kurumsal ve Grafik ve Tasarım Hizmetleri

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

542 294 1234

E-Posta

info@cagandizayn.com.tr

Adres

Merkez / ADANA

Altlık

Ürün Açıklaması

Bardak altlıklarının ilk olarak 1760 civarında sürahiler ve şarap şişeleri için kullanıldığını biliyor muydunuz? Bu da bizi günün kaynağına, CagandizayN tarafından sağlanan bu bardak/külllük vs. altlığı sizlere getiriliyor.

Bir restoranı, kafeyi veya barı ziyaret ettiğinizde, içeceğinizin genellikle bir içki altlığında servis edildiğini fark edebilirsiniz. İsteğe bağlı bir aksesuar olmalarına rağmen, bardak altlıkları evinizin yanı sıra ikram ve ağırlama işinize incelikli ama önemli işlevler ekleyebilir. Hassas mobilya yüzeylerini, su damlacıklarının bardak, bardak ve soğuk içecek içeren şişelerin yüzeyinde birikmesinden veya sıcak içecek içeren bardaklarla temastan kaynaklanan çirkin işaret ve lekelerden korurlar. Ayrıca yüzeyleri, birikintilerin veya içme kaplarının tabanındaki bir çatlağın neden olabileceği çiziklerden korurlar.

Ama bittiği yer burası değil! Bardak altlıklarınız düzgün tasarlandığında çok daha fazlasını yapabilir. Güzel basılmış bir bardak altlığı, dikkat çekmenin harika bir yolu olabilir ve hatta bir işletmenin veya ürünün reklamını yapmaya yardımcı olabilir. Tüketiciler, özellikle benzersiz, ilgi çekici veya akıllı metinler içeriyorsa, daha yakından bakmak için göz alıcı bir içecek altlığını seçerler. Ve fikirleriniz varsa, onları mükemmel bir sunumla hayata geçirmenize yardımcı olacak kaynağa sahibiz.

Kabul edelim, bardak altlığı kullanmak markanızı öne çıkarmak için mükemmel bir yöntemdir. Ve burada bitmiyor, hediye olarak gönderilebilirler veya sadece masaları süslemek için kullanılabilirler.

Islak Mendil
Yayın Tarihi
  • 18 Şubat 2023, 00:16
Yayın Ekibi
Altlık
Tasarım Kategori
Tamamlanan projeler